×

s1
s2
s3
21.09.22
Rozpoczęcie sezonu grzewczego

Aktualności

HomeAktualności › Relacja z pikniku zorganizowanego przez "Nasze Osiedla"

Relacja z pikniku zorganizowanego przez "Nasze Osiedla"

05/07/2022

W niedzielę 3 lipca na terenie centrum rekreacyjnego przy ul. Racławickiej odbył się zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasze Osiedla”   wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Grodkowie – Piknik Rodzinny GRAM NA BOISKU, A NIE NA TABLECIE

W ramach spotkania zostały przeprowadzone zawody sportowe – turniej 5 dyscyplin. Mieszkańcy rozegrali mecze w siatkówkę, koszykówkę oraz tenisa ziemnego.  Wytrzymałościowo natomiast zmierzyli się na  Street workout park i siłowni zewnętrznej.

Aktywnie w rywalizacji brali udział nie tylko najmłodsi, ale również młodzież i rodzice. Uczestnicy, a także wszyscy kibice otrzymali pamiątkowe przypinki oraz mogli swobodnie posilić się kiełbaską z grilla.

Z racji zaciętych zmagań na korcie tenisowym spędzaliśmy wspólnie czas do  godziny 2100.

Prezes Stowarzyszenia Pan Paweł Birecki wraz z Panem Krzysztofem Pędziwiatrem oraz Prezes Zarządu SM, Panią Iwoną Pochopień wręczyli dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Grodkowie.

Jako organizatorzy jeszcze raz dziękujemy wolontariuszom za pomoc w organizacji spotkania oraz Spółce GRODWiK za użyczenie kurtyny wodnej w ten upalny dzień.
pełny HTML | wersja mobilna